Systemy jakościowe w produkcji żywności w żywieniu zbiorowym, Opole

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Akademia Doskonalenia Kadr zatytułowane: Systemy jakościowe w produkcji żywności w żywieniu zbiorowym. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-03.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział International House Integra.Miejsce jest w ofercie określone jako Opole województwo Opolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 282.90 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Systemy jakościowe w produkcji żywności w żywieniu zbiorowym, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca swą siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Systemy jakościowe w produkcji żywności w żywieniu zbiorowym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *