System ocen okresowych – tworzenie i koordynacja, Warszawa

Chcemy zaprezentować System ocen okresowych – tworzenie i koordynacja. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-04-22 oraz zakończy się 2013-04-23. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1586.70.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-04-19, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 200 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu System ocen okresowych – tworzenie i koordynacja, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: System ocen okresowych – tworzenie i koordynacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *