System ocen okresowych pracowników. Jak tworzyć i wdrażać SOOP?, Warszawa

Szkolenie zatytułowane System ocen okresowych pracowników. Jak tworzyć i wdrażać SOOP?, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy HIGH 5 Training Group. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-26 oraz zakończy się 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1709.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu System ocen okresowych pracowników. Jak tworzyć i wdrażać SOOP?, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zachęca HIGH 5 Training Group posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: System ocen okresowych pracowników. Jak tworzyć i wdrażać SOOP?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *