System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., Sopot

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r.. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-06-10.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Hotel Haffner****. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Sopot województwo Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 725.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-06-07.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: System INTRASTAT – warsztat praktyczny z uwzględnieniem zmian obowiązujących w 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *