SYSTEM INTRASTAT, Gdańsk

Prezentujemy nowe szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: SYSTEM INTRASTAT. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-28.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Hotel Novotel-Marina. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 806.27 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu SYSTEM INTRASTAT, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, handlowe, celne, administracyjne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: SYSTEM INTRASTAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *