System 5 „S” – organizacja miejsca pracy, Warszawa

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: System 5 „S” – organizacja miejsca pracy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-07-11 oraz zakończy się 2013-07-12.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1586.70.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu System 5 „S” – organizacja miejsca pracy, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: System 5 „S” – organizacja miejsca pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *