System 5 „S” – organizacja miejsca pracy, Warszawa

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: System 5 „S” – organizacja miejsca pracy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-07-11 oraz zakończy się 2013-07-12.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1586.70.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu System 5 „S” – organizacja miejsca pracy, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: System 5 „S” – organizacja miejsca pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *