Symfonia Kadry Płace Premium – obsługa programu księgowego, KRAKÓW

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy MERTON Instytut Szkoleń pt.: Symfonia Kadry Płace Premium – obsługa programu księgowego. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-03-02 oraz zakończy się 2013-03-03.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako KRAKÓW województwo Małopolskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 369.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Symfonia Kadry Płace Premium – obsługa programu księgowego, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza MERTON Instytut Szkoleń posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Symfonia Kadry Płace Premium – obsługa programu księgowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *