Świadczenia pozapłacowe na rzecz pracownika, Kraków

Pragniemy zaoferować Świadczenia pozapłacowe na rzecz pracownika. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-11-26. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, księgowość, ubezpieczenia. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Wyspiański.Miejsce jest w ofercie określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 381.30.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Świadczenia pozapłacowe na rzecz pracownika, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, księgowość, ubezpieczenia – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Świadczenia pozapłacowe na rzecz pracownika.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *