Styl mówienia jako sposób kreowania wizerunku, Warszawa

Pragniemy zaprezentować Styl mówienia jako sposób kreowania wizerunku. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-29, zaś koniec 2012-10-30. Organizatorem jest firma HIGH 5 Training Group, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Interpersonalne.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Centrum szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1269.36 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Last Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-26, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 20%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Styl mówienia jako sposób kreowania wizerunku, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Interpersonalne – zaprasza HIGH 5 Training Group z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Styl mówienia jako sposób kreowania wizerunku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *