Strategie reklamowe – psychologia reklamy, Warszawa

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Akademia Marketingu ATRIUM o nazwie: Strategie reklamowe – psychologia reklamy. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-14 i potrwa ono do 2012-11-15.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Atrium Centrum.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1955.70.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Strategie reklamowe – psychologia reklamy, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama – zaprasza Akademia Marketingu ATRIUM posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Strategie reklamowe – psychologia reklamy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *