Strategie obecności firm, marek i instytucji w social media, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować Strategie obecności firm, marek i instytucji w social media. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-07. Organizatorem jest firma KDK Info Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, social media .

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Art&Decor Placówka oświatowa. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1709.70 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Strategie obecności firm, marek i instytucji w social media, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, social media – zachęca KDK Info Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Strategie obecności firm, marek i instytucji w social media.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *