Strategie marketingowe – plany marketingowe, Warszawa

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Akademia Marketingu ATRIUM o nazwie: Strategie marketingowe – plany marketingowe. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-14 i potrwa ono do 2012-11-15.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, zarządzanie, biznesowe, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Atrium Centrum.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1490.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Strategie marketingowe – plany marketingowe, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, zarządzanie, biznesowe, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zachęca Akademia Marketingu ATRIUM mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Strategie marketingowe – plany marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *