Storytelling – jak sprzedawać opowiadając historie?, Warszawa

Oferujemy następne szkolenie firmy Aktren o nazwie: Storytelling – jak sprzedawać opowiadając historie?. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-02-13.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, marketing i sprzedaż, techniki sprzedaży.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza. Dla tego obiektu położenie są określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 725.70 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Storytelling – jak sprzedawać opowiadając historie?, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, marketing i sprzedaż, techniki sprzedaży – zachęca Aktren mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Storytelling – jak sprzedawać opowiadając historie?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *