Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Siedlce

Oferujemy następne szkolenie Gowork.pl o nazwie: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Siedlce woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 380.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zachęca Gowork.pl z siedzibą w miejscowości WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *