Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Siedlce

Oferujemy następne szkolenie Gowork.pl o nazwie: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Siedlce woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 380.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zachęca Gowork.pl z siedzibą w miejscowości WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *