Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Lublin

Chcemy zaoferować Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-10-17. Organizatorem jest Gowork.pl, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Lublin woj. Lubelskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 380.00.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zaprasza Gowork.pl z siedzibą w miejscowości WARSZAWA.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *