Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, Kraków

Szkolenie pt. Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-10-17.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 380.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, inne – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *