Sprawozdanie finansowe bez tajemnic, Wrocław

Przebieg szkolenia : Sprawozdanie finansowe bez tajemnic, jest przewidziany w dniu 2012-11-27. Jesteśmy znani jako BSO Prawo & Podatki i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Hobbystyczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Dolnośląska Izba Gospodarcza.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 553.50.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sprawozdanie finansowe bez tajemnic, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Hobbystyczne – zachęca BSO Prawo & Podatki mająca siedzibę w miejscowości Wrocław.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Sprawozdanie finansowe bez tajemnic.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *