Sprawnie, Profesjonalnie, Rzeczowo i na temat. Telefoniczna obsługa klienta- Twoim firmowym Atutem -, WARSZAWA

Przebieg szkolenia pt.: Sprawnie, Profesjonalnie, Rzeczowo i na temat. Telefoniczna obsługa klienta- Twoim firmowym Atutem –, ma planowany początek w dniu 2012-11-29 i potrwa ono do 2012-11-30. Jesteśmy znani jako WSTRONEROZWOJU i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Firmowe, sekretariat, obsługa klienta.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 665.00 PLN.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-28, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Sprawnie, Profesjonalnie, Rzeczowo i na temat. Telefoniczna obsługa klienta- Twoim firmowym Atutem -, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Firmowe, sekretariat, obsługa klienta – zachęca WSTRONEROZWOJU mająca swą siedzibę w mieście Jabłonna.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Sprawnie, Profesjonalnie, Rzeczowo i na temat. Telefoniczna obsługa klienta- Twoim firmowym Atutem –.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *