SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA – PO NOWELIZACJA USTAWY, Szklarska Poręba

Szkolenie pt. SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA – PO NOWELIZACJA USTAWY, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-13.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Hotel Szrenica***. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Szklarska Poręba woj. Dolnośląskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2091.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA – PO NOWELIZACJA USTAWY, przypisanego do kategorii – Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających – zaprasza Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Wrocław.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA – PO NOWELIZACJA USTAWY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *