Specjalne Strefy Ekonomiczne, Wrocław

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Specjalne Strefy Ekonomiczne. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-18 oraz zakończy się 2012-10-19.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, inwestycje, księgowość, podatki, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował BDO Wrocław.Położenie jest w ofercie podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1094.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalne Strefy Ekonomiczne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, inwestycje, księgowość, podatki, analiza finansowa – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Specjalne Strefy Ekonomiczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *