Specjalne Strefy Ekonomiczne, Katowice

Szkolenie o nazwie Specjalne Strefy Ekonomiczne, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-25 oraz zakończy się 2012-10-26.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, inwestycje, księgowość, podatki, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w BDO Katowice. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Katowice woj. Śląskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1094.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Specjalne Strefy Ekonomiczne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, inwestycje, księgowość, podatki, analiza finansowa – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Specjalne Strefy Ekonomiczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *