Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne., Gdańsk

Szkolenie pt. Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-17 i potrwa ono do 2012-12-19.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1857.92.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust wynosi według organizatorów 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *