Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących.. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-28 oraz zakończy się 2012-11-30.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1857.92.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *