Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., WARSZAWA

Data szkolenia zatytułowanego: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-30 i potrwa ono do 2013-02-01. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1857.92 PLN.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *