Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., Gdańsk

Szkolenie pt. Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-17 i potrwa ono do 2012-12-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1857.92.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Specjalista ds. Zamówień Publicznych – certyfikowane warsztaty praktyczne dla początkujących..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *