Specjalista ds. rekrutacji i selekcji, Szczecin

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Polkadr – Grupa Konsultingowa zatytułowane: Specjalista ds. rekrutacji i selekcji. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin nie posiada jednoznacznie określonego początku.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Administracja, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Polkadr. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Szczecin woj. Zachodniopomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 282.90 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Specjalista ds. rekrutacji i selekcji, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Administracja, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe – zachęca Polkadr – Grupa Konsultingowa mająca swą siedzibę w miejscowości Szczecin.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Specjalista ds. rekrutacji i selekcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *