SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Świnoujście

Pragniemy Państwu zaoferować SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-10-01 i potrwa ono do 2012-10-31. Organizatorem jest ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo samego jej uzyskania.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 921.50.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-09-30, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *