Socjotechniki perswazji sprzedaży produktów bankowych dla wybranych grup zawodowych, Łódź

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Socjotechniki perswazji sprzedaży produktów bankowych dla wybranych grup zawodowych, jest przewidziany w dniu 2012-11-30. Jesteśmy znani jako SGG i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, handlowe, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu albo też jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódzki Klub Biznesu, sala bilardowa restauracji. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 602.70.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Socjotechniki perswazji sprzedaży produktów bankowych dla wybranych grup zawodowych, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, handlowe, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą – zaprasza SGG mająca swą siedzibę w miejscowości Lublin.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Socjotechniki perswazji sprzedaży produktów bankowych dla wybranych grup zawodowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *