Służebność przesyłu – Kompendium obowiązujących przepisów [2-dniowe warsztaty praktyczne], WARSZAWA

Chcemy Państwu przedstawić Służebność przesyłu – Kompendium obowiązujących przepisów [2-dniowe warsztaty praktyczne]. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-11-26 oraz zakończy się 2012-11-27. Organizatorem jest firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Budowlane, Techniczne, budowa, instalacje, prawo budowlane, energetyka, inżynieria, budownictwo.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1460.63 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według firmy 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Służebność przesyłu – Kompendium obowiązujących przepisów [2-dniowe warsztaty praktyczne], przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne, budowa, instalacje, prawo budowlane, energetyka, inżynieria, budownictwo – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Służebność przesyłu – Kompendium obowiązujących przepisów [2-dniowe warsztaty praktyczne].

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *