Skuteczne komunikowanie się, Zielona Góra

Szkolenie pt. Skuteczne komunikowanie się, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany początek w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-11.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Zielona Góra woj. Lubuskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 96.53 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczne komunikowanie się, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica mająca siedzibę w miejscowości Gorzów Wlkp.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Skuteczne komunikowanie się.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *