Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym i negocjacyjnym, Warszawa

Przebieg szkolenia : Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym i negocjacyjnym, ma przewidziany start w dniu 2012-11-08, zaś koniec 2012-11-09. Jesteśmy znani jako J.G.Training szkolenia specjalistyczne i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1463.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym i negocjacyjnym, przypisanego do kategorii – Finansowe, Prawne – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym i negocjacyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *