Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta, WARSZAWA

Data szkolenia pt.: Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta, ma przewidziany start w dniu 2013-04-23 oraz zakończy się 2013-04-24. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1190.03 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *