Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Toruń

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Skuteczna sprzedaż produktów i usług. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-02-01 oraz zakończy się 2013-03-01.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 528.90 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *