Skuteczna sprzedaż produktów i usług, Gdańsk

Prezentujemy następne szkolenie Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Skuteczna sprzedaż produktów i usług. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-02-01 oraz zakończy się 2013-03-01.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności mająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 528.90 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczna sprzedaż produktów i usług, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, techniki sprzedaży – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Skuteczna sprzedaż produktów i usług.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *