Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna, Gdańsk

Oferujemy nowe szkolenie firmy Gowork.pl zatytułowane: Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-11.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, autoprezentacja, asertywność, wywieranie wpływu. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia GoWork.pl. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 199.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, autoprezentacja, asertywność, wywieranie wpływu – zachęca Gowork.pl mająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *