SKUTECZNA PERSWAZJA W TELEWINDYKACJI – JAK NIE ULEC PRESJI I MANIPULACJI, Krynica Zdrój

Termin szkolenia pt.: SKUTECZNA PERSWAZJA W TELEWINDYKACJI – JAK NIE ULEC PRESJI I MANIPULACJI, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-06 i potrwa ono do 2012-12-08. Jesteśmy znani jako EDU-SKILLS SZKOLENIA i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, praca w zespole, kadry i płace, negocjacje i mediacje, windykacja, inne.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia HOTEL PREZYDENT ***** WELLNESS & SPA . Dla tego obiektu miejsce są wyszczególnione jako Krynica Zdrój woj. Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 2300.10.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu SKUTECZNA PERSWAZJA W TELEWINDYKACJI – JAK NIE ULEC PRESJI I MANIPULACJI, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, praca w zespole, kadry i płace, negocjacje i mediacje, windykacja, inne – zachęca EDU-SKILLS SZKOLENIA mająca siedzibę w mieście Lublin.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: SKUTECZNA PERSWAZJA W TELEWINDYKACJI – JAK NIE ULEC PRESJI I MANIPULACJI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *