Seminarium – Mam kamerę i co dalej, Warszawa

Pragniemy zaprezentować Seminarium – Mam kamerę i co dalej. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-20. Organizatorem jest firma IT Media, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Techniczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Akademia IT Media. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 553.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Seminarium – Mam kamerę i co dalej, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Techniczne – zachęca IT Media mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Seminarium – Mam kamerę i co dalej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *