SCRUM MASTER PREP

Data szkolenia : SCRUM MASTER PREP, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-10 i potrwa ono do 2013-01-11. Jesteśmy znani jako SQAM SP. z o.o. SP. K. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, aplikacje do zarządzania, programowanie, systemy komputerowe, procesy biznesowe.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało w ofercie określone.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 3936.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu SCRUM MASTER PREP, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, aplikacje do zarządzania, programowanie, systemy komputerowe, procesy biznesowe – zachęca SQAM SP. z o.o. SP. K. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: SCRUM MASTER PREP.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *