SAVOIRE VIVRE W BIZNESIE, Krynica Zdrój

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy EDU-SKILLS SZKOLENIA pt.: SAVOIRE VIVRE W BIZNESIE. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-08.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, finanse, asertywność, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował HOTEL PREZYDENT ***** WELLNESS & SPA .Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Krynica Zdrój województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 2337.00.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu SAVOIRE VIVRE W BIZNESIE, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, finanse, asertywność, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA z siedzibą w mieście Lublin.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: SAVOIRE VIVRE W BIZNESIE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *