Savoir-vivre w biznesie, Wrocław

Szkolenie zatytułowane Savoir-vivre w biznesie, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-11-28.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 350.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Savoir-vivre w biznesie, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne – zachęca Gowork.pl posiadająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Savoir-vivre w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *