Savoir-vivre w biznesie, Białystok

Termin szkolenia zatytułowanego: Savoir-vivre w biznesie, jest przewidziany w dniu 2012-11-28. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Białystok województwo Podlaskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 350.00.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Savoir-vivre w biznesie, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne – zachęca Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Savoir-vivre w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *