Rysunek, Warszawa

Data szkolenia : Rysunek, nie posiada jednoznacznie określonego startu. Jesteśmy znani jako Sue Anne Art Studio i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Hobbystyczne, plastyczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował W domu osoby szkolącej się.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1200.00.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Rysunek, przypisanego do kategorii – Hobbystyczne, plastyczne – zachęca Sue Anne Art Studio mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Rysunek.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *