Rozwój Organizacji (Mazowiecka Akademia Przywództwa Innowacyjnego), Warszawa

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Katarzyna Korpolewska Profesja Consulting zatytułowane: Rozwój Organizacji (Mazowiecka Akademia Przywództwa Innowacyjnego). Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-07.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe „Jupiter”. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapewne zaletą opisywanego tu szkolenia jest fakt, że należy do kategorii bezpłatnych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt szkolenia. Jeśli ta informacja jest dla Ciebie istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o ofercie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Rozwój Organizacji (Mazowiecka Akademia Przywództwa Innowacyjnego), przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, kierownicze – zachęca Katarzyna Korpolewska Profesja Consulting posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Rozwój Organizacji (Mazowiecka Akademia Przywództwa Innowacyjnego).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *