Rozmowa oceniająca z pracownikiem, Warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Rozmowa oceniająca z pracownikiem. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-22 i potrwa ono do 2012-11-23.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, HR, menedżerskie, kierownicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum Szkoleniowe Progress Project.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1586.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-21, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 200 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Rozmowa oceniająca z pracownikiem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, HR, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Rozmowa oceniająca z pracownikiem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *