ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR, Rzeszów

Prezentujemy Państwu następne szkolenie LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR o nazwie: ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, inne.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Rzeszów województwo Podkarpackie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 369.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, inne – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *