ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR, Kielce

Szkolenie o nazwie ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-17.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, inne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 369.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, inne – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca siedzibę w mieście ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: ROZLICZENIA Z ZUS ZMIANY W ŚWIADCZENIACH I ZASADACH DOKUMENTOWANIA ORAZ NOWA PLATFORMA USŁUG ELEKTR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *