„Rozliczanie umów cywilnych /umowy zlecenia, o dzieło, agencyjna, kontrakt menadżerski/. PROMOCJA, Łódź

Pragniemy Państwu przedstawić „Rozliczanie umów cywilnych /umowy zlecenia, o dzieło, agencyjna, kontrakt menadżerski/. PROMOCJA. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-08. Organizatorem jest firma Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 310.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu „Rozliczanie umów cywilnych /umowy zlecenia, o dzieło, agencyjna, kontrakt menadżerski/. PROMOCJA, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zaprasza Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: „Rozliczanie umów cywilnych /umowy zlecenia, o dzieło, agencyjna, kontrakt menadżerski/. PROMOCJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *