Rok szkolny 2011/2012 zbliża się wielkimi krokami!

Przed nami nowy rok szkolny, czas nauki tych najmłodszych i starszych wiekiem. Nowe książki, nowa szkoła, nowe znajomości – powodów do stresu może być wiele. Przede wszystkim jednak to nauka powoduje najwięcej sytuacji nerwowych.

Co zrobić, aby edukacja dla naszego dziecka nie była tylko przykrym obowiązkiem? Warto zastanowić się nad zajęciami dodatkowymi – hobbystycznymi, relaksującymi, sportowymi  bądź uzupełniającymi wiadomości szkolne.

Co możemy znaleźć w ofercie?

Dla dzieci i młodzieży znajdziemy najwięcej ofert językowych i korepetycji tematycznych (matematyka, język polski, fizyka). Kursy językowe w najróżniejszych szkołach prywatnych dla wybranych przedziałów wiekowych – wybór w tym temacie jest ogromny.

Szkolenia hobbystyczne dla dzieci z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Tu znajdziemy na przykład: zajęcia z fotografii, treningi twórczości, mistrz prezentacji i wystąpień, zajęcia plastyczne i inne.  A dla rodziców  kopalnia pomysłów – Jak wpierać dziecko w twórczym rozwoju?

Sporym zainteresowaniem cieszą się również szkolenia z cyklu, jak radzić sobie ze stresem?

A jakie szkolenie zainteresuje Twoje dziecko? Zapytaj i sprawdź, czy jest  w ofercie serwisu www.szkolenia24h.pl. Jeśli nie znajdziesz szkolenia dla swojego dziecka – zapytaj o nie na Rynku Szkoleń.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *