ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, Warszawa

Szkolenie pt. ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy KONSFIN. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-10.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Warszawski Dom Technika NOT. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 418.20 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zachęca KONSFIN mająca swą siedzibę w mieście Zielona Góra.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *