ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, Szczecin

Data szkolenia pt.: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, jest planowany w dniu 2012-11-28. Jesteśmy znani jako KONSFIN i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Hotel Campanile Szczecin. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 393.60 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zaprasza KONSFIN z siedzibą w miejscowości Zielona Góra.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *